May 18, 2024

polski portal motoryzacyjny

Wszelkiego rodzaju pojazdy komunalne, a w tym śmieciarki oraz zamiatarki to rządzenia, które się eksploatuje w sposób intensywny. Często dzień po dniu prze wiele godzin. To zaś sprawia, że takie pojazdy są bardziej narażone zepsucia, uszkodzenie. Konieczna jest więc ich częsty serwis oraz przynajmniej od czasu do czasu naprawa zamiatarek i śmieciarek.

Takie usługi jak naprawa zamiatarek i śmieciarek to poza sprzedażą jedne z najważniejszych aspektów w działalności firmy Terberg Matec Polska. Ważne dla tej firmy są też sprzedaż – dystrybucja tych pojazdów, ale też różnego rodzaju usługi posprzedażowe, a w tym osprzęt oraz części zamienne,  dodatkowo też różnego rodzaju konsultacje oraz szkolenia, które firma przewidziała dla swoich klientów. Bardzo istotną rolę odgrywają też kwestie, nierozerwalnie związane z bezpieczeństwem.

Terberg Matec Polska – serwis oraz naprawa zamiatarek i śmieciarek

Firma Terberg Matec Polska to wiodący dystrybutor pojazdów komunalnych. Lecz nie tylko sprzedaż ma dla tego przedsiębiorstwa bardzo duże znaczenie. Niezmiernie istotne są również wsparcie oraz różnego rodzaju szerokie usługi posprzedażowe. Serwis i naprawa zamiatarek oraz śmieciarek, a do tego pełne wsparcie zawsze są w stanie zagwarantować długie użytkowanie – wieloletnią eksploatację poszczególnych pojazdów komunalnych.

Serwis oraz wsparcie posprzedażowe – Terberg Matec Polska

Usługi posprzedażowe, a także wsparcie dla klienta w firmie Terberg Matec Polska to m.in.:

  • obsługa klienta w szerokim zakresie – to daje możliwość znacznego wydłużenia żywotności pojazdów komunalnych i ich eksploatacji;
  • serwis, konserwacja, naprawa zamiatarek i śmieciarek
  • części zamienne – w każdym przypadku części oryginalne, a ponadto bardzo wysokiej jakości;
  • spotkania i porady eksperckie organizowanie przez firmę;
  • profesjonalne szkolenia.
  • demonstracje różnych pojazdów komunalnych – śmieciarek i zamiatarek.

Elastyczne umowy serwisowe są w stanie zagwarantować przejrzystość oraz czytelność warunków oraz kosztów. Bardzo istotne są też pełne wsparcie w czasie gwarancyjnym Terberg Matec Polska oraz po jego zakończeniu.

Zapoznaj się z ofertą: https://www.terbergmatec.pl/

 

serwis , Wiadomości motoryzacyjne