Qrsant Zapisz się na kurs english Strona główna Qrsant - nauka jazdy Legionowo - OSK

Szkolenie - nauka jazdy Łomża, Legionowo, Warszawa, Ciechanów i inne

Szkolenie w Q R S A N C I E obejmuje:

  • 30 godzin (lekcyjnych) wykładów z przepisów ruchu drogowego. Zajęcia prowadzimy z wykorzystaniem nowoczesnych systemów multimedialnych, co ułatwia przyswojenie wiedzy niezbędnej przed pierwszą jazdą w ruchu miejskim.

  • Nawet 31 godzin zegarowych jazd. Ośrodek Qrsant dysponuje samochodami Fiat  Punto 2015, Hyundai i20 , MITSUBISHI COLT. Wszystkie auta w naszym OSK na kat. "B" wyposażone są w regulację wysokości fotela oraz klimatyzację. Dzięki temu zainteresowani mogą odbyć jazdy na identycznych samochodach używanych przez ośrodki egzaminacyjne w Warszawie, Łożmy a także innych miastach, np. w Ciechanowie, Ostrołęce, Siedlcach.

Koszt jednodniowego wyjazdu do Łomży wynosi od 200 zł (promocja 170) od osoby. Szczegółowe informacje na ten temat uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: 513-763-763. Pomagamy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych ze zdawaniem egzaminu w tym mieście.

Każdy kursant uczący się w OSK QRSANT w ramach ceny kursu otrzymuje komplet materiałów dydaktycznych do nauki wraz z płytą CD z aktualnymi testami egzaminacyjnymi.

Qrsant współpracuje z lekarzem, który przeprowadza obowiązkowe badania, weryfikujące zdolność do odbycia kursu kat. B.

Qrsant - nauka jazdy Legionowo
Qrsant - nauka jazdy w Legionowie
Qrsant